Aktualności

Ciekawostki i porady z tematyki wędkarskiej :)

Zakończyliśmy sezon 2022 w Szwecji. Wraz z naszymi klientami. Od kilku lat do tego magicznego miejsca jeździmy prawię tą samą ekipą. W tym roku ryby nam dopisały wyjątkowo. 

Od kilku lat poznajemy Szwecię i jak to mówią nasi klienci znaleźliśmy raj na ziemi. Łowimy na sporym jeziorze gdzie jest bardzo mała presja wędkarska, ze wzgłedu na to że brakuje tam baz wędkarskich. Jezioro jest dośc duże w porównaniu do naszych Polskich Sandaczowych jezior. W jeziorze występuje bardzo duża populacją okoni są one tam pięknych rozmiarów w tym roku udało się nam złowić rybę o długości 54cm. Jezioro równiez jest obfite w szczupaki oraz sandacze, z tymi ostatnimi jest nieco trudniej. Sandacze na tym jeziorze wydają się dość kapryśne lecz znaleźliśmy na nie sposób. Po wiecej szczegółów zapraszamy do kontaktu znami i zapraszamy na współną wyprawę do tego magicznego miejsca o której będziemy informować na bieżąco. 

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności